Setkání členů VRK se konají:

Brno:

Každé úterý v 16 hodin v restauraci Plzeňský dvůr na Šumavské ulici mapa zde a každý čtvrtek v 17 hodin v restauraci U Pavouka na Vranovské ulici mapa zde

Holice:


Každoročně se potkáváme na Mezinárodním setkání radioamatérů v Holicích, které se v roce 2014 koná ve dnech 22. - 23. 8. Více informací o Holicích 2014 naleznete zde

Další setkání :

13. října Setkání radioamatérů v Pardubické restauraci Pivovarka, začátek kolem 15. hodiny. Více zde a zde. Na každém setkání je možno uživatelům QSL služby ČRK doručit lístky, pokud si to přejí. Noví zájemci o tuto službu se mohou přihlásit u Bédy, OK1DOZ, ok1doz@seznam.cz.
8.listopadu
Podzimní setkání radioamatérů a CBčkářů se bude konat v sobotu 8.listopadu 2014 v Pivovaru Přerov.OK2KJU
S pozdravem Ivan OK2HKP 73 !
8.listopadu
33. INTERRADIO - veletrh elektroniky a vysílací techniky se uskuteční 8. listopadu v Hanoveru. Viz http://www.interradio.eu/.
21.-23. listopadu
Slovenské setkání TATRY 2014 se letos uskuteční ve dnech 21. - 23. listopadu, opět v hotelu Satel v Popradu. Sledujte WEB setkání.
19. prosince Setkání radioamatérů v Pardubické restauraci Pivovarka, začátek kolem 15. hodiny. Více zde a zde. Na každém setkání je možno uživatelům QSL služby ČRK doručit lístky, pokud si to přejí. Noví zájemci o tuto službu se mohou přihlásit u Bédy, OK1DOZ, ok1doz@seznam.cz.

Další setkání budou postupně doplňována.

Pokud víte o nějakém setkání, které zde není uvedeno, budeme rádi když nás na něj upozorníte, abychom o něm mohli dát vědět i ostatním přátelům radioamatérům.